KALİTE POLİTİKAMIZ


PEKİNTAŞ Pekin İnşaat A.Ş. olarak,

Türkiye'de gelişen inşaat sektöründe, prefabrike endüstriyel yapı sistemleri sanayiinde, çevre dostu en ileri teknolojileri kullanarak, %100 müşteri memnuniyetini hedef alarak ürünlerimizi geliştirir, üretir, montajını yapar ve anahtar teslimi olarak hizmetimizi tamamlarız.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standartları çerçevesinde, Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği politikaları esas alınarak gerçekleştirilen tüm süreçlerimiz, yasal mevzuatlara, müşteri şartlarına, mühendislik kriterlerine ve deprem yönetmeliklerine uygun olarak yönetilir.

Sektördeki tüm yenilikleri yakından takip etmek, çalışma arkadaşlarımızın girişimci ve yaratıcı tutumlarını cesaretlendirmek, gerekli kişisel ve mesleki eğitimleri almalarını sağlamak ve onların hoşgörülü, saygılı bir ekip ruhu içinde çalışmaları için en uygun ortam şartlarını hazırlamak temel vazifemizdir.

Değerlerimizden asla ödün vermeden, sosyal sorumluluklarımıza öncelik vererek, ülke ekonomisinin kalkınmasındaki önemli dinamiklerden biri olmak asıl hedefimizdir.

Sadece Türkiye'de değil, uluslararası arenada da söz sahibi lider bir kuruluş olma yönündeki kararlılığımızı daima, inançla sürdüreceğiz.