YASAL UYARI

Pekintaş Pekin İnşaat Endüstri ve Ticaret A.Ş. kurumsal web sitesinde (www.pekintas.com.tr) şirket bilgileri ve sunulan içerik, yalnızca bilgi verme ve tanıtım amaçlıdır. Herhangi bir yasal bağlayıcılığı yoktur. Web sitesi ziyaretçilerinden Pekintaş ürünleri satın alması beklenmez. Web site içeriği satış teklifi yerine geçmez. Pekintaş Pekin İnşaat Endüstri ve Ticaret A.Ş.’ye ait tüm ürünlerin satışı, satış yerinde yapılmaktadır. Tüm ürünlerin satın alımı, o ürüne ait satış sözleşmesine ve bu sözleşmedeki şartlara bağlıdır.Pekintaş Pekin İnşaat Endüstri Ve Ticaret A.Ş. web sitesinde, tüm içeriklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Pekintaş A.Ş. web sitesine internet üzerinden başka web sitelerinden gelen bağlantılar ve linklerden ve o web sitelerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. Pekintaş A.Ş. kurumsal web sitesine gelirken kullanılan bağlantılar ve linklerin yer aldığı hiçbir internet sitesi hakkında görüş, bilgi veya destek sunmamaktadır.
Aynı şekilde Pekintaş A.Ş. web sitesinde yer alan linkler ve bağlantılarla ulaşılan web sitelerinin içeriği ve sunumundan sorumlu tutulamaz. Her iki durumda da oluşabilecek doğrudan ya da dolaylı hasarlardan da (mali kayıplar, bilgi veya sistem kaybı, işgücü kaybı veya iş faaliyetlerinin kesintiye uğraması vb.) Pekintaş A.Ş. sorumlu değildir.
www.pekintas.com.tr adresinde bulunan web sitesinin ilgili mülkiyeti, telif hakkı, ticari marka, patent ve diğer kanunlar kapsamında korunmaktadır. Ve bununla birlikte sitenin hazırlanmasında, izinsiz hiçbir materyal kullanımı söz konusu değildir.
İçeriğin ve görsellerin paylaşılmasına, yalnızca web sitesinin linkinin paylaşılması ile birlikte izin verilir. Bunun dışındaki özel kullanımlar için, sitede yer alan tüm içerik, görseller ve videolar telif hakkına tabi olduğundan önceden Pekintaş A.Ş.’ye danışılması rica olunur. Ayrıntılı bilgi için lütfen  iletişim formunu doldurunuz.
Pekintaş A.Ş. gereksinimlerine göre bu yasal uyarıyı istediği zaman güncelleme hakkını saklı tutar ve bundan dolayı siteyi her ziyaretinizde yasal uyarıyı denetlemek için bu sayfayı ziyaret etmeniz gerekir.

Oluşabilecek ihtilaflar halinde Türkiye Mahkemeleri yetkilidir.

TELİF HAKKI

www.pekintas.com.tr adresinde bulunan web sitesinin adı, adresi ve tüm içeriğinin telif hakları ( bunlarla sınırlı kalmamak kaydı ile yazılı metinler, uygulamalar, çizimler, animasyonlar, tasarımlar ve diğer her çeşit bilgi dahil olmak üzere) Pekintaş Pekin İnşaat Endüstri ve Tic. A.Ş.’ye aittir, fotoğrafların telif hakkı Aslı Sefa Koçak ve Pekintaş Pekin İnşaat Endüstri ve Tic. A.Ş.’ye aittir
İlgili mülkiyet, telif hakkı, ticari marka, patent ve diğer kanunlar kapsamında korunmaktadır.
İçerik ile sunulan tüm bilgiler, görseller, videolar, çizimler ve grafikler fikri ve sınai mülkiyet haklarınca korunmakta olup kişisel amaçlar haricinde ticari amaçla kopyalanamaz, kullanılamaz, değiştirilemez, bastırılamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz, uyarlanamaz, kamuya açık şekilde iletilemez ,lisans alınamaz ve yasa dışı kullanımı yasaktır. Üzerinde değişiklik yapılarak başka web sitelerinde veya baskılı materyallerde kullanılamaz.
Copyright © Pekintaş Pekin İnşaat Endüstri ve Tic.A.Ş.

TİCARİ MARKA
Pekintaş web sitesinde (www.pekintas.com.tr) yer alan ticari marka, logo ve amblemler Pekintaş Pekin İnşaat Endüstri ve Tic. A.Ş.’ye aittir. Pekintaş Pekin İnşaat Endüstri ve Tic. A.Ş.’nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde kullanılamaz, değiştirilemez, bastırılamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz ve lisans alınamaz.